váš partner na ceste osobnostného rozvoja

© Vitajte na stránkach spoločnosti VÁŠ CIEĽ s.r.o.

Prológ zakladateľa spoločnosti.

Veľmi sa teším, že patríte k ľuďom, ktorí sa zaoberajú osobnostným rozvojom.
Moje meno je Igor Orviský, som otvorený a optimisticky naladený človek, plný neutíchajúceho entuziazmu. Milujem život, ľudí, čas, prírodu a veľa iného. Pôsobím ako mentor v rôznych spoločnostiach, venujem sa koučingu, prednášam a organizujem semináre pre verejnosť. Som autorom knihy EMOČNÝ LABYRINT, ktorej cieľom je podporiť skutočnú originalitu človeka.

Za posledných pätnásť rokov som oslovil viac ako stotisíc ľudí s cieľom uskutočniť osobné interview o živote a ich pohľade na život. Stretol som široké spektrum ľudí pôsobiacich v rôznych oblastiach výroby, obchodu a služieb. Postupne som nadobúdal spektrálne skúsenosti, globálny prehľad a mentálne zručnosti, ktoré úspešne aplikujem vo svojom živote a zároveň ich odovzdávam iným. Vediem konzultácie a semináre na ktorých ľudia transformujú svoje vzdelanie a skúsenosti do nových rozmerov a svoje myšlienky či predstavy do reálneho života.

Moja vízia a teda cieľ je prinášať myšlienky a pozitívny prístup k životu čo najväčšiemu počtu ľudí. Je nesmierne dôležité povzbudiť ľudí k celkovému progresu. Plne si uvedomujem, že jedna jediná myšlienka môže úplne zmeniť vnímanie vecí, udalostí, činností a osôb. Tak isto si uvedomujem, že osobnostný rast môže miestami vytvárať nepohodlie. Preto je také dôležité udržať myšlienky v zornom poli.

Vážim si ľudí, ktorých som v živote stretol. To úžasné množstvo osobných stretnutí mi pomohlo pochopiť podstatné a dalo mi obrovský priestor. Často je človek schopný podnet uchopiť až s časovým posunom, ale z vlastnej skúsenosti viem, že je schopný ho uchopiť.

Moje motto je: „Ľudia – človeku, človek – človeku, človek – ľuďom, ľudia ...“

Ďakujem, že ste navštívili tieto stránky. Teším sa aj na naše osobné stretnutie.
Igor Orviský

Myšlienka týždňa

„Ak v našej mysli nevládne pokoj, vonkajšia pohoda pre nás neznamená viac než zlatá papučka na reumatickej nohe.“