váš partner na ceste osobnostného rozvoja

© Vitajte na stránkach spoločnosti VÁŠ CIEĽ s.r.o.

Prológ zakladateľa spoločnosti.

Veľmi sa teším, že patríte k ľuďom, ktorí sa zaoberajú osobnostným rozvojom.
Moje meno je Igor Orviský, som otvorený a optimisticky naladený človek, plný neutíchajúceho entuziazmu. Milujem život, ľudí, čas, prírodu a veľa iného. Pôsobím ako mentor v rôznych spoločnostiach, venujem sa koučingu, prednášam a organizujem semináre pre verejnosť. Som autorom knihy EMOČNÝ LABYRINT, ktorej cieľom je podporiť skutočnú originalitu človeka.

Za posledných pätnásť rokov som oslovil viac ako stotisíc ľudí s cieľom uskutočniť osobné interview o živote a ich pohľade na život. Stretol som široké spektrum ľudí pôsobiacich v rôznych oblastiach výroby, obchodu a služieb. Postupne som nadobúdal spektrálne skúsenosti, globálny prehľad a mentálne zručnosti, ktoré úspešne aplikujem vo svojom živote a zároveň ich odovzdávam iným. Vediem konzultácie a semináre na ktorých ľudia transformujú svoje vzdelanie a skúsenosti do nových rozmerov a svoje myšlienky či predstavy do reálneho života.

Moja vízia a teda cieľ je prinášať myšlienky a pozitívny prístup k životu čo najväčšiemu počtu ľudí. Je nesmierne dôležité povzbudiť ľudí k celkovému progresu. Plne si uvedomujem, že jedna jediná myšlienka môže úplne zmeniť vnímanie vecí, udalostí, činností a osôb. Tak isto si uvedomujem, že osobnostný rast môže miestami vytvárať nepohodlie. Preto je také dôležité udržať myšlienky v zornom poli.

Vážim si ľudí, ktorých som v živote stretol. To úžasné množstvo osobných stretnutí mi pomohlo pochopiť podstatné a dalo mi obrovský priestor. Často je človek schopný podnet uchopiť až s časovým posunom, ale z vlastnej skúsenosti viem, že je schopný ho uchopiť.

Moje motto je: „Ľudia – človeku, človek – človeku, človek – ľuďom, ľudia ...“

Ďakujem, že ste navštívili tieto stránky. Teším sa aj na naše osobné stretnutie.
Igor Orviský

Myšlienka týždňa

„Dokonalé vlastníctvo vecí je podmienené len dávaním. Všetko čo nie ste schopní dať, bude vlastniť vás.“